top of page

HAKKIMIZDA

Adawifi , TELKOMNET TELEKOMÜNİKASYON HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bir markasıdır, 2013 yılıda kurulmuş ve 2018 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan Altyapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı Yetki Belgesini alarak İnternet Hizmetleri faaliyetlerini sunmaya başlamıştır. Böylece İnternet Servis Sağlayıcı ve Altyapı İşletmecisi sıfatını kazanan PozitifNet müşterilerine hizmet sunabilmek için altyapı yatırım çalışmalarına başlamıştır. TELKOMNET TELEKOMÜNİKASYON Tükiye'nin her bölgesinde wi-fi intenet hizmeti vermeyi amaç edinmiştir aynı zamanda ulusal çapta ADSL  ve VDSL ve Metro hizmeti vermektedir.

Yeni gelişen teknolojileri takip eden firmamız tüm alt yapısını sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetini en ön plana çıkaracak geniş bir kapsama alanına ulaşmayı hedeflemektedir. Eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşacak olan ekibiyle sürekli bir gelişim politikası izleyerek şirketimiz hizmetlerine bu standartlarda devam edecektir.

 

Misyonumuz

Alanında uzman kadromuzu ileri teknoloji çözümleri ile bütünleştirip müşteri memnuniyetini yüksek tutarak daha geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir hizmet sunmak ve sektördeki diğer firmalara birçok alanda öncülük etmektir.

 

Vizyonumuz

Bireysel ve Kurumsal abonelerimize günümüz teknolojisine uygun, hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir şekilde  hizmet sağlamaktır.

bottom of page